Biuletyn KIW Wydrukuj

Nasz kwartalnik przygotowywany jest z myślą o wszystkich czytelnikach szukających informacji o projektach społecznych innowacyjnych i tych realizowanych z partnerem zagranicznym. W każdym numerze mogą się Państwo spodziewać omówienia kilku z nich.
 
Bezpośrednio głos zabierają beneficjenci, przedstawiciele komisji oceniających, opiekunowie projektów, a także eksperci i przedstawiciele Instytucji Zarządzającej, co pozwala na poznanie punktu widzenia wielu stron zaangażowanych w realizację projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej. Lektura biuletynu umożliwia także zapoznanie się z podsumowaniem realizacji zadań Krajowej Instytucji Wspomagającej w każdym kwartale oraz planami na najbliższą przyszłość.
 
Gorąco zachęcamy Państwa do traktowania naszego biuletynu także jako miejsca Państwa wypowiedzi. W przypadku jeśli byliby Państwo zainteresowani upowszechnieniem na łamach biuletynu Państwa wiedzy o zagadnieniach dotyczących innowacji społecznych lub realizowanych projektów współpracy ponadnarodowej, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.