O nas

Dla mediów Wydrukuj

Szanowni Państwo,

Jeśli interesuje Was tematyka wdrażanych obecnie w Polsce projektów innowacyjnych w obszarze społecznym, w tym także we współpracy z partnerami z zagranicy, zapraszamy do kontaktu z Krajową Instytucją Wspomagającą.

Wypracowywane obecnie nowatorskie rozwiązania dotyczą wielu istotnych i ważnych społecznie aspektów: edukacji, szkolnictwa wyższego, zatrudnienia, integracji społecznej, adaptacyjności przedsiębiorstw oraz sposobów poprawiania metod i sposobów rządzenia w administracji publicznej. Warto się nimi zainteresować i napisać, upowszechniając tym samym wiedzę i szerząc dobre praktyki.

KIW będzie dla Państwa źródłem wiedzy, informacji oraz kontaktów z realizatorami projektów i instytucjami odpowiadającymi za ich wdrażanie. Posiadamy bazę ok. 400 projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz jesteśmy organizatorem wielu spotkań i wydarzeń, w tym także z uczestnikami z zagranicy.

W celu pozyskania informacji lub nawiązania współpracy, prosimy o kontakt:
Dorota Bartosiewicz-Bryll ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )