Współpraca Ponadnarodowa

Bazy partnerów Wydrukuj

Istnieje tak wiele różnorodnych baz poszukiwania partnerów do projektów, że zawsze pojawia się trudność z wyborem tej najwłaściwszej z punktu widzenia osób/instytucji realizujących projekty w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i poszukujących partnerów do współpracy. KIW szczególnie zachęca do skorzystania z wybranych, zamieszczonych na portalu, baz partnerów - w tym bazy Fishing Pool i Toolkit.

 

Baza Projektów „Fishing Pool” jest łatwą w obsłudze wyszukiwarką partnerów do projektów współpracy ponadnarodowej realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Składa się z usystematyzowanych opisów indywidualnych projektów, zamieszczanych w bazie w postaci tzw. fiszek projektowych, wyłącznie w języku angielskim. Fiszki projektowe podzielone są tematycznie na 4 obszary: zatrudnienie i integracja społeczna, adaptacyjność, edukacja oraz dobre rządzenie. Bazę można przeszukiwać według z góry zadanych kryteriów.

 

Instytucje zainteresowane umieszczeniem swoich projektów w bazie proszone są o wypełnienie fiszki projektowej na stronie lub wysłanie jej (wzór fiszki poniżej) bezpośrednio do KIW na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

docPROJECT_FICHE.doc